18 Ocak 2017 Çarşamba

2017 Zara İndirimi

5 Ocak’ da indirime giren Zara’ yı duymayan, gitmeyen kalmadı sanırım. Ben de neler var neler yok hem sizin için gezdim hem kendim için neler beğendim anlatamam :) Sezonda beğendiğimiz ama oldukça pahalı olan ürünleri indirim zamanı bulmak pek kolay olmuyor. İndirime girdiği ilk gün 2 mağazaya gitmem ile çıkmam bir oldu açıkçası. Sanki bedavaymış gibi bütün ürünler yerlerde, kasa kuyruklarından dolayı mağaza gezmek imkansızdı. Her taraf SALE SALE SALE… Ancak ben indirimi bekleyenlerden biri olarak biraz hüsrana uğradım. Beğendiğim bir çok parça sadece 10-20TL indirime girmişti. Ah be canım Zaracağım biz alışveriş severler 10-20 TL nin lafınımı yapacağız nerde o 40-50TL indirim zamanları ahh ahh :) Biraz zamanın geçmesini bekledim sakinleşip daha durgun ve düzgün zamanda gezmek için ve Nişantaşı’ n da ki Zara’ da gezerken çıldırmamak mümkün değil :) Ancaaak şuan ki etiket fiyatları üzerinden tekrar indirime girdiğinde tekrar karış karış Zara dolaşacağımdan emin olabilirsiniz. Sezonda aldığım bir kaç ürünü indirimde görmekte ayrı bir yara oluyor benim için ama onları görmezden geliyorum. 
Tüm detaylar >>> http://www.pelorina.com/2017-zara-indirimi/Haydi gönlümün efendilerilerini paylaşma zamanı (kalpkalpkal)
249TL
119TL
199TL
119TL
199TL79TL119TL79TL169TL
Moda programlarında sık sık duyduğumuz maskülen tarz bir çok ünlü marka gruplarında yer alıyor. Maskülen "erkeksi" anlamını ifade ediyor. Erkek giysilerinin bayanlar adına tasarlanmış modası için kullanılıyor. 90’lı yıllardaki pop şarkıcılarının kliplerinde maskulen giyime sürekli rastlamak mümkün. 2015 yılından beri de Türkiye' ye giriş yaptı bu tarz.
69TL79TL39TL
Bu sezon deri kadar popülaritesine popülerite katan bir parça varsa o da sahte kürk. Çantalarda, ayakkabılarda,yeleklerde ve yakalarda en renkli halleriyle sezonun trend listesinde.
29TLYeni Sezon
79TL
Bir sonra ki indirim zamanı Temmuzun ilk haftası oluyor. Ama net tarihi yine zamanı gelince paylaşacağım :) Sevgiyle kalın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder