19 Aralık 2015 Cumartesi

Hırkalar


Her gün gardırop karşısında geçirdiğimiz uzun zamanlar, bir türlü ne giyeceğimize karar veremediğiniz günler. Mevsimler değiştikçe, moda hiç durur mu? Kara kış gelmişken sıcacık hırkalarımız hem bizi ısıtıyor hem de kazak ya da t-shirtlerimizin üzerine dolayacağımız şallarla günü kurtarmamızda büyük rol oynuyor. Yani hırkalara yatırım yapmak akıllıca bir seçim olacak. Bu sezon boyfriend tarzı yada büyük beden hırkalar oldukça trend. Biraz da farklı şeyler denemekte fayda var aslında. Yüksek belli pantolonlarınızın üzerine
giyeceğiniz hırka ile hem boyunuzu hem de bacaklarınızı daha uzun göstermeniz mümkün olacak.Gri bu sene en revaçta olan rengimiz ve bütün renklerle rahatça kombinleyebileceğimiz bir seçenek kızlar. Turuncu, kırmızı, siyah,beyaz, yeşil yani renkte sınırımız yok. İstediğini seç ve kara kışın seni siyahlara boğmasına izin verme. Senin rengin hangisi? 

1 yorum:

  1. Kesinlikle katılıyorum.. Özellikle yüksek bel pantolon üzerine kısa bir üst giyip, bunu uzun bir hırka ile tamamladığımız zaman gerçekten daha uzun görünüyoruz..

    Benim rengim, kırık beyaz ve siyah :)

    Paylaşım çok faydalı canım, sana da çok yakışmış ^^

    YanıtlaSil